"מעבר לגבול"

הרצאה סוחפת, מעניינת  ומאירת עיניים על התמודדות האדם עם שינויים
   
המאה ה-21 מאופיינת בשינויים בלתי פוסקים, המצריכים מהחיים בה לסגל לעצמם דפוסי חשיבה
 יצירתית וגמישות מחשבתית ללא הרף.

באופן פרדוקסלי, רוב בני האדם מעדיפים את המוכר והידוע ומנסים להימנע משינויים וחדשנות. הפחד משתק, חוסר הוודאות מאיים והסביבה מנטרלת. ובכל זאת, בעידן בו אנו חיים,  חובה עלינו ללמוד להתמודד עם שינויים, לפתח אסטרטגיות חשיבה, לזהות ולנצל הזדמנויות במהירות. אם לא נפעל כך נהפוך לפחות ופחות רלוונטיים בכל מישורי החיים.

באמצעות כסף שגדל על העצים, כבודה במטוס וכף יד בת שבע אצבעות, חווים המשתתפים בצורה מהנה ומשמעותית תהליכי חשיבה והתמודדות עם שינוי.


ההרצאה משלבת דוגמאות מגוונות מתחומי חיים שונים, בהתאם למאפייני הקהל, ומניעה לפעולה אקטיבית וחשובה. ההרצאה מלווה במצגת וקטעי וידאו ומיועדת לקהל סקרן המעוניין להחשף לתהליכי קבלת החלטות. 
 

---------------------------------------------------------

 

ההרצאה מועברת לקהל רחב ומגוון ומותאמת לקהל היעד:

 

אוכלוסייה בוגרת – עבודה, בית, ילדים, משכנתא... לא פשוט לייצר שינוי בחיים עמוסים ומאתגרים אך אין מנוס. בהרצאה "מעבר לגבול" מוצבות מראות של הרגלים, דפוסי חשיבה ופעולה, נבחנת השפעת הסביבה, התזמון המתאים ומה עושים עם תוכניות כל עוד הן במגירה.  

 

יציאה לגמלאות  - יציאה לגמלאות הינה אחד השינויים המשמעותיים בחייו של האדם הבוגר הבאים לידי ביטוי במגוון תחומי חיים: זוגיות, תרבות פנאי, שגרה ועוד.  יש להתכונן ולהיערך טרם היציאה לגמלאות על מנת שהתהליך יהיה חיובי ומיטבי עבור הגמלאי.

 

שינויים במקום העבודה – גופים רבים המתמודדים עם שינויים מסוגים שונים מציידים את העובדים והמנהלים בכלים פרקטיים, חשובים ומשמעותיים להתמודדות. 

 

סרטון "הפחד משינוי בערוץ 10" >  קישור 

  
המלצות 
שלום איילת
לאחר ההרצאה שלך לעובדי צה"ל אזורי בשוהם אני חייב להגיב/להמליץ על הרצאתך"מעבר לגבול".
זו הייתה הרצאה שריתקה את קהל המאזינים בצורה יוצאת דופן.
כל היושבים באולם פשוט "שתו" כל מילה והסבר שיצא מפיך על הסיבות שמעכבות הצלחה אצל בני האדם. דוגמאות הווידאו שהקרנת והדוגמאות המילוליות שעליהן נשענת בהרצאתך, מהתקופות השונות בחיי האנושות ובתחומי החיים השונים,היו מאלפים. 
הרצאתך שהייתה רהוטה, שוטפת ומקצועית חשפה לכולנו את הסיבות שמשאירות אנשים במקום ללא יכולת להתקדם ומדוע צריך להעיז ולנסות, על אף הפחד.
סיום  הרצאתך שלעולם לעולם לא לוותר היו כהד שהדהד בראשינו עוד שעות רבות.
כל הכבוד על יכולתך זו !
תודה
משה להט (לוצקי) – רכז מועדון שוהם
איילת יקירה,

השתתפתי בהרצאתך המרתקת "מעבר לגבול".
את הנושא העברת בצורה מקצועית, נעימה מלאת חן וברורה.
שילבת מצגת מגוונת ודוגמאות מהחיים כדי להמחיש כל קטע וקטע בצורה יפה ומעניינת.  
הסיפור האישי שלך היה מרתק, מעורר 
השראה ומחזק, לפי המשפט המוכר "נאה דורש נאה מקיים".  בדרך, גרמת לכל הנוכחים לקחת משהו משמעותי לחייהם. במפגש אנו למדים על משברים, על דילמות ועל הדרך לפתרונם כדי להגשים את החלום.
תודה לך על ההערות,  ההסברים והארות. הארת לי מספר נקודות ותרמת לי מאוד.
על כן אני מודה מקרב לב ומאחלת הצלחה בהמשך דרך. ממליצה בחום.
ממתינה להרצאה הבאה.

 
בהוקרה,
הניה שפי
הבית הטכנולוגי ראשון לציון________________________________________________________
איילת יקרה, כמה טעימות מהחווייה שהעברת לנו במכללת הדסה: 
 
תודה רבה לך, נהננו מאוד ולמדנו המון. את מקצוענית ורהוטה ובטוחה שיש לנו עוד דרך יחד 💜/ מירב הראל דניאל
 
גם אני מוכרחה לציין שמאוד נהנתי מההרצאה. פשוט חובה על כל אדם לשמוע את ההרצאה הזו. הרגשתי ממש שאת מדברת עליי של לפני שנה ועל הרבה אנשים מהסביבה הקרובה אליי. למדתי המון ובטוחה שיגיעו הרבה שינויים ותעוזה בעקבות ההרצאה / מירב ג'בורי
 
אני מוכרח לציין שנהניתי מאוד מהסדנה שהעברת. סגנון הדיבור שלך מרשים ונעים. אני כבר מתחיל ליישם חלק מהטיפים של הסדנה / יאיר שגב
 
 
 
 
 

 
איילת גינזבורג - הרצאות וסדנאות מעצבות דרך