אז איך נתחיל? נתחיל דוגרי וסליחה על הישירות! מי ששומע אותי בהרצאות שומע יותר מפעם אחת את המשפט הבא: "לא כל אחד יכול הכל!" נכון! לא כל אחד יכול הכל אבל ...תיכף נגיע לאבל

 

ועכשיו אהיה קצת יותר מנומסת - נעים מאוד,  שמי איילת גינזבורג ואני  מרצה, מנחת קבוצות מוסמכת מטעם אוניברסיטת בר-אילן, יועצת אישית ולא מאוד אוהבת שינויים אבל מתמודדת יפה ומאחוריי כבר כמה ומשמעותיים.
 

אחרי שנים של שליחות מדינה ברחבי העולם וניהול מחלקה בחברת הייטק רכשתי ניסיון וידע ואני אפילו יכולה להודות שהגעתי להישגים לא רעים בכלל אבל...והיה אבל, לא הייתי מרוצה מימה שיצרתי בעצמי לעצמי ולכן החלטתי לסדוק את מה שבניתי במו ידיי ולנסות לשלב בין שני דברים – מה שאני הכי טובה בו ומה שאני אוהבת וזה לפרוץ. לא להיבהל... בכל זאת אמא לשלושה ילדים ובעל תומך אחד. פרצתי את המוסכמות החברתיות, פרצתי את הערכים שעליהם גדלתי (וחינכתי את ילדיי), פרצתי את מחשבות האימה שהעסיקו אותי (גם בזכות האנשים האהובים שסבבו אותי), פרצתי את תגובות האנשים מסביבי  ויצאתי לשחק את החיים בתוך המשחק סולמות ונחשים (מבטיחה להסביר בהרצאה מדוע דווקא המשחק הזה).

 

מאז ועד היום אני מתמחה בשני תחומים חשובים ומרתקים: שפת גוף והתמודדות עם שינויים. כבר הבנתם שלא ממקום קל (לא חובבת שינויים מושבעת) אלא ממקום מאתגר, לא פשוט אך מנצח!  

לא אשתמש בססמאות אלא דווקא בפרקטיקה  – לא כל אחד יכול הכל אבל כל אחד יכול יותר בשביל עצמו! גם אם אנחנו שבויים בקונספטים (ואנחנו שבויים), חיים במסגרות חיים מחייבות, ושומעים כל הזמן שהשמיים הם הגבול – השאלה היא איך עושים את זה ומה עומד מאחורי דפוסי המחשבה, דפוסי הפעולה ומה שמניע אותנו (או יותר נכון מה שלא מניע אותנו)? 

 

באמצעות הרצאות וסדנאות אני מעבירה תכנים, כלים ודרכי מימוש. דרך סיפור חיים, מודלים וכלים פשוטים מתעצבים תהליכים מרתקים ואיכותיים המחוללים שינוי אצל כל מי שמחפש להשיג, לשנות ולייצר ערך.

 

ההרצאות והסדנאות התבשלו ונולדו בשילוב של ידע מקצועי, ניסיון, סקרנות ואהבה גדולה. הנושאים נבחרים בקפידה מתוך חיבור, ניסיון, נתינת ערך מוסף וכלים פרקטיים לחיים. ההרצאות והסדנאות מרתקות, מעוררות השראה ומעצבות דרך.

 

במהלך ההרצאות והסדנאות מתרוממים תמרורי סימני שאלה, הכוונה, אזהרה ומראי דרך. באמצעות תמרורים אלה ניתן לעצב דרך תוך לקיחת אחריות, הסרת מכשולים, קבלת כלים, גילוי משאבים, אומץ ואמונה עצמית על מנת לחיות חיים בעלי משמעות באיכות גבוהה.

 

בהצלחה :)

 

איילת גינזבורג 

052 673 4493

להזמנת הרצאה

איילת גינזבורג - הרצאות וסדנאות מעצבות דרך