אימון אישי

אני עצמי עברתי שינוי משמעותי בחיי. עבדתי תשע שנים בחברה המפתחת ומייצרת מכשור הדמיה לעולם הביולוגי. ניהלתי את מחלקת היצוא והיבוא, הגעתי להישגים, אך לרגע לא חייתי את החיים שאיחלתי לעצמי. אני כלאתי את עצמי בשגרת חיי ושכחתי את עצמי בדרך. למרות הקושי, הפחד וחוסר הודאות החלטתי להתפטר ולצאת לדרך חדשה, לא ברורה, מפחידה אך מסקרנת, מדרבנת ומניעה לפעולה.

מה גרם לי לקום יום בהיר אחד ולקחת את ההחלטה המשמעותית של חיי?

שנים של טאטוא – טאטאתי מתחת לשטיח, בצורה מושלמת, את הרצונות, השאיפות והחלומות שלי. הייתי אדם עצוב וריק. חליתי, התעלמתי והמשכתי במסלול חיי למרות שגופי צעק ואני – לא הקשבתי. הגוף המשיך לצעוק, חליתי במחלה נוספת ובנקודה הזו הבנתי שכדאי שאקשיב.  אך להקשיב זה לא מספיק, צריך לפעול! התפטרתי ויצאתי לדרך חדשה. 
זה הזמן שלכם לגלות מה אתם באמת רוצים, לצאת ולהגשים את המטרות שלכם, לשפר את איכות חייכם, לצמוח ולחיות חיים בעלי משמעות.

האם עצרתם רגע ובחנתם את היעדים והמטרות שלכם?
האם קיים פער בין הרצונות להישגים שלכם?
האם אתם רוצים לבצע שינוי אך זה לא הזמן המתאים?
האם אתם מרגישים תקועים ?


האימון הוא תהליך קצר וממוקד מטרה. הוא מסייע למתאמן להיחלץ מדריכה במקום ותקיעות מחשבתית, מחלץ מדפוסים לא רצויים, מחזק ומעצים. הוא לוקח את המתאמן אל מחוזות הרצוי, משאיר את אותו טעון בכוחות, מוטיבציה לעשייה בונה ותובנות מקדמות חיים.
התהליך האימוני, אשר  מפגיש בין שני מומחים – המאומן המומחה לחייו והמאמן המומחה לאימון, מסייע למתאמן לדייק את מטרותיו ולהשיג את יעדיו על מנת לחיות חיים איכותיים יותר. התהליך מאפשר צמיחה, הנעה והשגת יעדים באמצעות מתודות מובנות וכלים מקצועיים. בסיום התהליך המתאמן יוצא קדימה לדרך ברורה וממוקדת באמצעות ארגז כלים מעשיים שיסייעו לו לנהל ולחיות את החיים הרצויים לו. 

כמאמנת מנוסה ומקצועית מטרותיי העיקריות הן לשפר את איכות חיי מאומניי, להובילם לצמיחה ולהשגת תוצאות מבוקשות. אני מלווה את מאומניי בבטחה, בהתמדה, ובהקשבה לאורך מסע מרתק לעבר שינוי בעל ערך.

אשמח להוביל גם אתכם לצמיחה, להשגת יעדים ולשיפור איכות חייכם.
איילת היקרה,

לפני כחצי שנה הסתיים לו מסע שלא האמנתי שישנה חלק משמעותי בחיי, זאת הייתה תקופה לא קלה המון דברים צפו, הגעתי אליך "במקרה" מהרגע הראשון התחברנו והחלטתי לצאת איתך למסע הזה!
מתוך תקווה ואמונה שאני מסוגלת לשנות תפיסת עולם ולשנות דברים... התקווה והאמונה רק התחזקו מפגישה לפגישה, ואת לא ויתרת לו לרגע גם בנפילות הקטנות, תמכת עודדת והכי חשוב לא ויתרת ונתת לי להאמין בעצמי.
ללא צל של ספק הכנסת המון כוח ואמונה בחיי.
לכל פגישה הגעתי וחיכתי בקוצר רוח ונתת לי כלים חשובים מאוד שעוזרים לי בחיי היום יום.
היית תמיד מלאת הקשבה, אמפטיה וחיוך והרגשתי די מהר חופשיה לספר, לשתף ולהיפתח בפנייך בדברים שאפילו לי אישית היו קשיים.
היית כ"כ קשובה לצרכים שלי ופתחת בפני פתח אמיתי  לשינויים. שינויים שלא הצלחתי לבצע בעצמי, נגעת בפחדים שלי ובעיקר כלפי עצמי והסביבה.
תודה רבה על ההקשבה, האמפטיה ועל הכלים שנתת לי שאוכל לנהל את חיי לטובים יותר ומסופקים יותר.
באהבה והערכה רבה
אלישבע
איילת גינזבורג - הרצאות וסדנאות מעצבות דרך