אימון
אישי
אודותי
סדנאות
הרצאות
 
איילת גינזבורג
מרצה, מנחת קבוצות מוסמכת מטעם אוניברסיטת בר אילן ומאמנת אישית בוגרת איק"א - איגוד הקואצ'ינג הישראלי - מתמחה בהתמודדות עם שינויים ותהליכי קבלת החלטותברוכים הבאים,
 

מספרים לנו שהשמיים הם הגבול,  שחשוב להגשים את עצמנו ושהחיים קצרים אבל רגע...בואו נעצור ונבין איך, למה, איזה כלים צריך בשביל זה והאם יש זמן מתאים לכל דבר?

התפתחות אישית היא אבן יסוד בחיים תקינים. היא מאפשרת לנו לנוע, להתקדם, לגלות ולהתפתח  לכיוונים נוספים בחיים אך השאלה הגדולה היא איך יוצאים לדרך, כלומר איך עושים את זה???

ב"הרצאות וסדנאות מעצבות דרך" מתעצבים תהליכים מרתקים ואיכותיים המציבים מראות, סימני דרך ותמרורים הרלוונטיים עבור כל מי שמחפש תשובה לשאלה איך.

בואו ותגלו :)

מעבר לגבול
"היית כ"כ קשובה לצרכים שלי ופתחת בפני פתח אמיתי  לשינויים. שינויים שלא הצלחתי לבצע בעצמי, נגעת בפחדים שלי ובעיקר כלפי עצמי והסביבה.  תודה רבה על ההקשבה, האמפטיה ועל הכלים שנתת לי שאוכל לנהל את חיי לטובים יותר ומסופקים יותר.
באהבה והערכה רבה"
אלישבע                                                         
 קרא עוד >>    


יצירת קשר

איילת גינזבורג


052 673 4493 דואר אלקטרוני


ginzburg3@gmail.com
הרצאתך "מעבר לגבול " שהייתה רהוטה  שוטפת ומקצועית חשפה לכולנו את הסיבות שמשאירות אנשים במקום ללא יכולת להתקדם ומדוע צריך להעיז ולנסות, אל אף הפחד. סיום  הרצאתך שלעולם לעולם לא לוותר היו כהד שהדהד בראשינו עוד שעות רבות.
כל הכבוד על יכולתך זו !
משה להט, שהם
                                                                   קרא עוד >>

הצטרפו אלינו

 
איילת גינזבורג - הרצאות וסדנאות מעצבות דרך