שפת גוף - לדבר מבלי לומר מילה

הרצאה מרתקת, מעניינת וסוחפת בנושא הנוגע לכל אחד ואחת מאיתנו - שפת גוף.

שפת הגוף היא השפה הבסיסי, העתיקה והמדוברת ביותר בעולם.
היא מדוברת ללא מילים אך בו זמנית מספקת לנו מידע רב על עצמנו ועל העומד מולנו. 
 
 
שפת הגוף היא מולדת ואוניברסלית מחד גיסא אך גם תלוית תרבות, מגדר, גיל וסיטואציה מאידך.  כאשר אנו מודעים לה ויודעים לפרש אותה נכון היא מספקת לנו הרבה מאוד מידע חשוב ומעניין. 


כולנו יודעים ששפת הגוף היא מראה של הרגשות שלנו אך האם ניתן לשנות את הרגשות שלנו באמצעות שפת הגוף? מהו כוחה והשפעתה בשינוי רגשות, מחשבות ותהליכי קבלת החלטות? 
 
בהרצאה מרתקת נחשף לכוחה של שפת הגוף, כיצד היא מעבירה מסרים ומאפשרת לייצר כימיה. נבחן את הקשר בין שיווק ושפת גוף, השימוש בה בשדה הפוליטי ויחסים בין אנשים.  עם הרבה הומור, קריצה לנעשה סביבנו וסקרנות גדולה נבין כיצד ניתן לעשות בה שימוש נכון  ככלי בסיסי באינטראקציה בין אנשים.   
 
 
---------------------------------------------------------
 
המלצות 
 איילת המקסימה,
 כאשת מקצוע בתחום החינוך שמעתי הרבה מאוד הרצאות במהלך השניםהרצאה חווייתית, חשובה ונעימה כמו שלך לא שמעתי הרבה מאוד זמן.
הוצאת אותי למסע חווייתי, מהנה ומלמד. רכשתי כלים חדשים, למדתי על עצמי ועל הסובבים אותי ואין לי ספק שאני איישם את כל מה שלמדתי. העברית שאת מדברת, הדרך שבה את עומדת, הנועם שיש בך והרהיטות, כל אלה משתלבים עם תוכן מרתק והרצאה בנויה לתפארת.
הדוגמאות המעלות חיוך, העניין, הצגת הנושא מהיבטים שונים ועוד אפשרו לי להכיר את השפה הפופולרית וה"מדוברת" ביותר בעולם (כפי שאת אומרת).
אני ממליצה בחם , לכל אחד, בכל גיל, להינות מההרצאה.
את מרצה בחסד! יישר כח!
צוות מתי"א (חינוך מיוחד)
 
 
 
 
איילת יקירה,

למקום העבודה שלי מביאים הרבה מרצים ואנו שומעים הרבה הרצאות. נכנסנו להרצאה ואמרנו לעצמנו "עוד הרצאה אחת...." אבל....פה חלה התפנית בעלילה - את לא עוד אחת את האחת!!!! ההרצאה שעסקה בנושא שפת גוף עוררה, העלתה למודעות, עניינה וגרמה לי להמשיך לחקור את הנושא המרתק בו את עוסקת. הדוגמאות שאת מביאה, התרגילים שאת עושה הדרך שבה את מעבירה גרמו לזמן לעבור מהר...יותר מדי מהר.
 
הרבה תודה והערכה,
צוות מכללת אורנים


__________________________________________________________איילת היקרה,
 
אני עדיין נפעמת מהיכולת ללמד, להעביר מסרים, לעניין ולרתק באותה מידה על ידי מרצה אחת. היכולת שלך היא יוצאת דופן, ההרצאה מרתקת ומעניינת ולמדתי המון!!! אנחנו מחכים להרצאה הבאה וללחיצת היד הבאה :)
 
צוות עובדי הטכניון  
 
איילת גינזבורג - הרצאות וסדנאות מעצבות דרך