סדנה בנושא שפת גוף

 

ששש....ששש... אני לא שומעת...תנו להקשיב...

כן כן, אנחנו משקיעים הרבה אנרגיה במילים: במה שאומרים לנו ובמה שאנחנו אומרים לאחרים: האם זה ישכנע? ימכור? יחמיא?

על הדרך אנחנו שמים לב לעתים לטון הדיבור בו אך רובנו מפספסים את העיקר - שפת הגוף!

הסיפור האמתי, המסר, הכוונה לא נמצאים במילים וגם לא בטון הדברים אלא בשפת הגוף המוציאה לאור מבפנים החוצה. היא מעבירה את המסרים האמתיים, מאפשרת לדעת בדיוק את מה שהאדם חושב ומרגיש, באמצעותה אפשר לשנות עמדות ותגובות ולהגיע לתוצאות והישגים מרשימים.

 

בסדנה החווייתית "לדבר ולהבין מבלי לומר מילה" המשתתפים נחשפים ולומדים את סודותיה של שפת הגוף: כיצד מועברים מסרים, איך ניתן "לשבור את הקרח", להעביר כוונה בצורה בונה, לקרוא נכון את העומד מולך, מה אומרת עליי לחיצת היד שאימצתי לעצמי עם השנים ועוד כלים רבים פרקטיים ליישום. 

בסדנה נעמוד על הקשר בין פוליטיקה לשפת גוף, כיצד אנו קולטים מסרים גם כאשר אנו לא מודעים אליהם, האם שפת גוף היא שפה בינלאומית או תלוית תרבות ועוד. 

 

סדנה חווייתית, משמעותית וחשובה המעניקה כלים פרקטיים יישומיים לכל אדם הנמצא באינטראקציה יום יומית עם הסובבים אותו, כלומר היא בעלת ערך לכולנו! 

 

סרטון "שפת גוף - לדבר בלי לומר מילה" > קישור 

  

ציטוטים ממשתפים בסדנה:

 

"סדנה מעולה!!!! העמדת מראות חשובות ומעניינות במקצועיות ובנועם. יישר כוח" 

 

"שמעתי את ההרצאה בכנס באילת. מאז אני שמה לב לדברים שלא שמתי לב אליהם לפני. בין אם בשפת הגוף שלי ובין אם בשפת הגוף של הסובבים אותי..." 

 

"אף פעם לא הבנתי את כוחה של שפת הגוף. חשבתי שמילים הן המשמעותיות. הדוגמאות וההתנסות המחישו לי את הנושא ופתחו לי צוהר לעולם חדש "

 

 

 

 

 

"תודה! תודה! ושוב תודה!
 
הצוות נהנה, הפיק תועלת וערך. סליחה שכתבתי באיחור אך שתדעי שהחבר'ה מיישמים את כל מה שלמדו בסדנה. המשיכי כך!"

איילת גינזבורג - הרצאות וסדנאות מעצבות דרך