חשיבה ואומנות ההטעיה

 

 

"חשיבה ואמנות ההטעיה" הינה הרצאה מרתקת, מעניינת וסוחפת בה המשתתפים חווים את תהליך החשיבה עצמו. במסלול חווייתי המשתתפים מבינים כיצד הם חושבים, מה משותף לכולם ומדוע,

 

כיצד ומתי חשיבה אחרת באה לידי ביטוי, האם קיים שוני בין מבוגרים וילדים, מדוע אנחנו שמים לב לפרטים סביבנו אך לא מולנו ובאילו נסיבות המגירות הרבות הקיימות במוחנו נפתחות או נשארות סגורות. 

 

בהרצאה הקהל מבין את ההשלכות בחיי היומיום, מקבל כלים פרקטיים ליישום, נהנה ומרוויח חוויה משמעותית, איכותית ובעלת ערך מוסף גבוה.

 

 

 

 

 

 

---------------------------------------------------------

 

ההרצאה מועברת לקהל רחב ומגוון ומותאמת לקהל היעד.

 

 

 

 
המלצות 
שלום איילת גינזבורג היקרה,
 
את יודעת שאנחנו בכלל לא היינו אמורים לשמוע את ההרצאה. עברנו ליד הכניסה לאולם ההרצאות ולא יכולנו שלא לבקש להיכנס ולשמוע גם. ההרצאה הייתה מרתקת חשובה ומעניינת מאוד. אנחנו שמחים על ההזדמנות שהייתה לנו לחוות אותך כמרצה (אפילו מבלי שנתכנן). הדרך שבה את מעבירה את הדברים היא נדירה!
 
יישר כח,
ציפי וישראל משוהם 
 
 
איילת יקירה,

למקום העבודה שלי מביאים הרבה מרצים ואנו שומעים הרבה הרצאות. נכנסנו להרצאה ואמרנו לעצמנו "עוד הרצאה אחת...." אבל....פה חלה התפנית בעלילה - את לא עוד אחת את האחת!!!! ההרצאה שעסקה בנושא שפת גוף עוררה, העלתה למודעות, עניינה וגרמה לי להמשיך לחקור את הנושא המרתק בו את עוסקת. הדוגמאות שאת מביאה, התרגילים שאת עושה הדרך שבה את מעבירה גרמו לזמן לעבור מהר...יותר מדי מהר.
 
הרבה תודה והערכה,
חנה עובדת היסתדרות


__________________________________________________________איילת היקרה,
 
אני עדיין נפעמת מהיכולת ללמד, להעביר מסרים, לעניין ולרתק באותה מידה על ידי מרצה אחת. הייתי בהרבה הרצאות בחיי אך את ההרצאה שלך לא אשכח. היכולת שלך היא יוצאת דופן, ההרצאה מרתקת ומעניינת ולמדתי המון!!! אנחנו מחכים להרצאה הבאה.
 
טל כהן / בית האקדמאי  
 
איילת גינזבורג - הרצאות וסדנאות מעצבות דרך